Спортивно-інформаційний портал

 • RSS Вконтакті Спортивні колективи нашого міста Реклама на сайті • Про Спорт
  Вмикай настрій!:

  Реклама
  Погода
  Наше опитування:
  Чи займаєтесь Ви спортом?
  Так
  Ні
  Рідко
  Я профі)


  Авторизація
  Користувачів онлайн: 12
  Гостей: 12

  Футзальні колективи:
  "Університет" - чемпіон 2013 року Футзальні колективи Хмельницького

  Кадендар
  «    Жовтень 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Архів новин
  РЕГЛАМЕНТ проведення міських змагань з футболу , міні-футболу, футзалу на період 2010-2014 р.р. (зі змінами)

  1.Мета і завдання регламенту

  Метою регламенту є визначення принципів організації, проведення міських змагань з футболу під егідою комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради та організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу, визначення порядку, норм і правил відносин між суб’єктами футболу м.Хмельницького на основі створення системи прав, обов’язків і відповідальності юридичних та фізичних осіб.

  Завданням регламенту є:

  привести систему змагань у відповідність вимогам регламентуючих документів ФІФА, УЄФА, ФФУ, комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради та організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу.

  2. Мета і завдання змагань

  Метою змагань є популяризація і подальший розвиток футбол, міні-футболу, футзалу в місті та забезпечення необхідного рівня майстерності футболістів для успішного виступу збірних команд міста в змаганнях різного рівня.

  Основним завданням змагань є:

  поліпшення якості проведення міських змагань, навчально-тренувального процесу в секціях, групах, клубах, аматорських та самодіяльних командах, ДЮСШ, колективах фізичної культури підприємств, установ, навчальних закладів міста, військових формувань;

  удосконалення спортивної майстерності учасників змагань;

  створювання необхідних умов для підготовки та успішного виступу клубних і збірних команд міста в змаганнях різного рівня;

  визначення місць команд в турнірній таблиці відповідно до вимог Регламенту та Положення про окремі змагання;

  створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань, глядачів;

  виявлення талановитих футболістів та поповнення резерву футбольних та футзальних команд майстрів, які представляють місто та область в Чемпіонатах та Кубках України).

  3. Умови проведення змагань

  У відповідності до Положення про комітет з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради право на загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань в тому числі з футболу належить комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

  Комітет з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради, при необхідності, на підставі двосторонньої угоди делегує повноваження у проведенні змагань організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу), яка діє на підставі затвердженого статуту.

  Безпосередня організація та проведення змагань покладається на організацію (федерацію, асоціацію футболу, тощо), уповноважену для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу). Всі змагання проводяться згідно існуючих на період проведення змагань Правил гри у футбол (міні-футбол, футзал), затвердженого Положення та даного Регламенту.

  Змагання проводяться у відповідності з принципами "чесної гри”, згідно календаря змагань, сформованого на підставі відкритого жеребкування головною суддівською колегією даних змагань, погодженого на засіданні представників команд та затвердженого комітетом з фізичної культури і спорту.

  Оперативний контроль за організацією та проведенням змагань здійснює головний суддя змагань, призначений наказом голови комітету з фізичної культури і спорту.

  Рішення організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу,фут залу), щодо дисциплінарних санкцій, якщо виникли суперечливі питання розглядає та затверджує Контрольно-дисциплінарний комітет організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу.

  4.Учасники змагань

  4.1 Чемпіонати, першості, спартакіади, фестивалі м. Хмельницького з футболу проводяться у відповідності до окремих Положень на кожні змагання, розроблених організацією (федерацією, асоціацією футболу, тошо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу) та затверджених комітетом з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

  4.2 До участі в офіційних чемпіонатах першостях, спартакіадах, кубках міста допускаються команди підприємств, фірм, навчальних закладів , спортивних шкіл, клубів, військових формувань, розташованих в межах міста Хмельницького. З метою підготовки спортивного резерву в міську професійну команду, яка представляє місто у Всеукраїнських змаганнях, згідно рішення організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу до них можуть допускатись команди та гравці інших регіонів при умові що вони не мають контрактів з професійними командами.

  4.3 З метою залучення до збірних команд міста для участі в офіційних змаганнях обласного управління з питань фізичної культури і спорту, обласної федерації футболу, всеукраїнських змаганнях учасники команд повинні:

  відповідати віковій групі в якій проводяться змагання;

  не бути гравцями професійних команд з футболу (футзалу), окрім учасників які постійно проживають в м.Хмельницькому (мають прописку або реєстрацію).

  бути членом організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, фут залу) (у відповідності до Статуту цієї організації).

  4.4 Допуск до змагань команд (учасників) проводиться на підставі заявки відповідної форми суб’єкту в головну суддівську колегію призначену для проведення міських змагань з футболу

  4.5 Члени організації (федерації, асоціації футболу), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу мають право грати за інші команди в офіційних змаганнях (Чемпіонатах і першостях області, за які нараховуються очки в огляді конкурсі регіональним федераціям футболу та спорткомітетам) за погодженням президії організації (федерації, асоціації футболу), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу) у разі якщо вони не потрапляють в склад збірної команди міста, яка виступає у відповідних змаганнях, а також це сприятиме росту спортивної майстерності даних футболістів та не суперечить Положенню про проведення змагань.

  4.6 До участі в Чемпіонаті та Кубку міста не допускаються гравці, які мають контракти з командами професійної футбольної ліги (футбол) або федерації міні-футболу (футзалу) та проживають не в м.Хмельницькому про що свідчить прописка або реєстрація.

  4.7 В неофіційних турнірах, змаганнях, матчевих зустрічах допускаються гравці у відповідності до Положення про дане змагання.

  4.8 У разі порушення пунктів 4.1 – 4.7 даного Регламенту до членів організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу) – учасників міських змагань застосовуються дисциплінарні санкції ( попередження, суворе попередження, виключення з членів організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу), дискваліфікація, відлучення від змагань які проводяться під егідою організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу).

  5. Порядок та оформлення заявочної документації та умови проведення змагань

  В заявочний листок вноситься кількість гравців передбачена Положенням про окремі змагання, окрім спортсменів які мають статус спортсмена-професіонала з даного виду ( окремо футбол та футзал) та не проживають в м.Хмельницькому.

  Діти молодшого віку до змагань допускаються лише з письмового дозволу їх батьків та наявності довідки лікаря про можливість виступати у змаганнях у старшій віковій групі (заява батьків та дозвіл лікаря надаються в комітет з фізичної культури і спорту).

  Кожен учасник має право виступати тільки за одну команду на протязі проведення змагань. В Чемпіонаті міста з футболу на протязі одного кола, переходи дозволені після завершення першого кола за погодженням з СТК організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу, футзалу).

  Керівники команд зобов’язані за 20 хв. до початку гри:

  внести до рапорту судді прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказавши їхні номери на футболках, а також прізвища та імена запасних гравців та офіційних осіб команди;

  надати судді матчу картки учасників, заявлених на дану гру (якщо оформлення карток передбачено Положенням про змагання);

  підписати рапорт судді до початку гри ( команда – господар заповнює рапорт судді першою).

  В протокол на гру вносяться прізвища 18 футболістів (11 основних та 7 запасних) – футбол, 12 чол. - футзал. Запасний гравець, чиє прізвище не було внесено до рапорту судді , не має права вийти на заміну.

  Прізвища гравців основного складу вносяться до рапорту судді в рядки з першого по одинадцятий (футбол) .

  Дозволяється заміна 7 (семи) гравців (футбол).

  Суддя зобов’язаний перевірити документи спортсменів, внесених до рапорту. Він разом керівниками команд відповідає за дотримуванням правил допуску футболістів до гри. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець занесений в рапорт судді. Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд і суддів.

  Гравці, що виходять на заміну зобов’язані пред’явити арбітру чи його асистенту картки учасників (якщо це передбачено Положенням про змагання).

  Команді, яка не з’явилася, або запізнилася до початку гри без поважної причини зараховується поразка \ 0 : 3 \ , в змаганнях з міні-футболу (футзалу) 0 : 5, та накладається штраф – (мінус одне очко), а команді суперниці – перемога \ 3 : 0 \, в змаганнях з міні-футболу (футзалу) 5 : 0. За повторну неявки без поважних причин команда може бути знята з розіграшу, згідно рішення ради тренерів та президії організації (федерації, асоціації футболу, тощо), уповноваженої для проведення міських змагань з футболу (міні-футболу,футзалу). Якщо знята зі змагань команда провела менше 50% ігор, то її результати з іншими командами анулюються, а якщо провела 50 і більше відсотків ігор, то зараховуються технічні поразки у решті матчів, а командам-суперникам технічні перемоги.

  За участь у грі гравця, що не проживає на території м.Хмельницького і він же виступає у змаганнях ПФЛ України або якого внесено до заявки команди не аматорів (див.регламент ПФЛ), незаявленого в установленому порядку, дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка \ 0 : 3 \ ( 0:5 – міні-футбол, футзал) в усіх іграх, де виступав цей футболіст, а команді суперниці присуджується перемога \ 3 : 0 \ ( 5:0 – міні-футбол, футзал). На тренера команди, яка допустила порушення накладаються дисциплінарні санкції. При повторному порушенні команда знімається зі змагань.

  Футболіст, який отримав три попередження пропускає чергову гру, наступні ігри він пропускає після кожних двох попереджень (футбол). Облік попереджень ведуть керівники команд і секретар змагань.

  Футболіст вилучений з поля, пропускає чергову гру і до наступних матчів може бути допущений лише з дозволу Дисциплінарного комітету.

  Керівники футбольних команд і футболісти, які беруть участь в змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги цього регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організацію і повагу до суперників і глядачів. У випадку недисциплінованої поведінки футболістів та офіційних осіб однієї з команд за рішенням інспектора та судді гра може бути припинена. Керівники команд не мають права втручатися в дії суддів матчу та інспекторів. Вони повністю відповідають за поведінку футболістів своєї команди.

  Якщо гру було припинено через недисциплінованість футболістів однієї з команд, цій команді зараховується поразка

  \ 0 : 3 \ ( 0:5 – міні-футбол, футзал). Якщо гру не завершено з вини обох команд, то їм обом зараховуються поразки \ 0 : 3 \

  ( 0:5 – міні-футбол, футзал). До винних застосовуються штрафні санкції. Чергові ігри з цього стадіону можуть бути перенесені на інші стадіони (футбол), згідно з рішенням контрольно-дисциплінарного комітету.

  У випадку надзвичайних умов право переносу матчу належить арбітру , призначеному на гру.

  Команда-господар повинна забезпечити на гру медичного працівника (у випадку якщо медпрацівника не забезпечує організація що проводить змагання), підготовку футбольного поля, ігровий м’яч.

  6.Визначення місць в турнірній таблиці

  Місця команд в змаганнях за коловою системою визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах , за виграш нараховується 3 очка, нічія- 1, поразка – 0, неявка – мінус 1 очко. При однаковій кількості очок у двох і більше команд при визначенні наступних місць перевага надається команді, яка має кращі показники в особистих зустрічах з конкурентами.

  За рівністю цього показника набувають чинності:

  краща різниця забитих та пропущених м ячів в усіх зустрічах;

  більша кількість забитих м’ячів ;

  більша кількість перемог в усіх зустрічах ;

  - менша кількість очок за попередження (1 очко) та вилучення (3 очка).

  за жеребом.


  В змаганнях, які проводяться за кубковою системою (з вибуванням) при нічийному результаті призначається два додаткових тайми по 15 хв. (міні-футбол, футзал по 5 хв.) (відповідно до Положення), Якщо в додатковий час переможець не був визначений призначаються штрафні 11-ти метрові (6-ти метрові в міні-футболі) удари, по п’ять. У випадку якщо і після пробиття штрафних ударів (п’яти) не було виявлено переможця гри то пробиваються додатково по одному кожна команда (з числа не залучених до пробиття гравців команди) до визначення переможця.  Підготував проект Регламенту

  Ремез С.С., заступник голови комітету з фізичної

  культури і спорту Хмельницької міської ради  Затверджено радою представників команд

  футбольних клубів, команд м.Хмельницького

  19.04.2006р.

  Внесені та затверджені зміни на засіданні ради

  представників команд футбольних клубів, команд

  м.Хмельницького

  26.11.2009р
  Шановний відвідувач, Ви зашйли на сайт як незареєстрований користувач
  Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
  • Гість
  • Пише: toneypan |
  • Повідомлень: 0 |
  • 10 серпня, 06:08
  • #
  On typically the counter Replica handbags will allow you to be regarded as a trendsetter rather than a fad voter.You will discover several different kinds of Replica Fendi Handbags.Produced by devised movement, most of these Rolex Replica produces a trick of all of us.Naturally one particular simply cannot imagine real precious stones and even golden for use found in making Replica watches.The quality of the material and craftsmanship and the status of the ralph lauren uk outlet are all contributing factors to the popularity of this clothing line.